Ga naar content Ga naar navigatie Ga naar footer

Techniek & Haalbaarheid

De onderzoeken en expertise voor een welonderbouwd energiebeleid dat voldoet aan de wet- en regelgeving.

Image

Bekijk onze diensten

Onze consultants hebben de technische expertise die jouw organisatie nodig heeft in de energietransitie.

Image

Netcongestie aanpak

Ontdek hoe Vanbeek jouw organisatie kan helpen bij het oplossen van netcongestieproblemen

Image

EED energie-audit

Maximaliseer je auditresultaten met onze bewezen EED-aanpak, al succesvol ingezet voor talrijke klanten.

Image

GACS Quickscan

Eerst inzicht, dan investeren: de GACS Quickscan toont waar je staat en wat nodig is voor compliance.

Image

Maatwerkadvies Utiliteit (MWA-U)

Bij Vanbeek wordt het maatwerkadvies uitgevoerd door BRL9500-MWA-U gecertificeerde adviseurs die volledig volgens de actuele richtlijn NTA 8800 werken.

Flex-e-subsidie: Check alle details

Goed nieuws! Je kan flex-e-subsidie aanvragen voor de netcongestie-onderzoeken van Vanbeek.

Lees meer
Image

Technische onderbouwing van het energiebeleid

Wanneer jouw organisatie aan de slag gaat met een structureel energiebeleid, heb je voor de komende jaren waarschijnlijk een meerjarenplan met verschillende energiebesparende- en duurzame maatregelen opgesteld. Dit pakket aan maatregelen vraagt om een technische onderbouwing, die antwoord moet geven op bouwtechnische-, rendements- en installatietechnische vraagstukken. De haalbaarheid, kosten en opbrengsten dienen te worden doorgelicht en berekend om zo tot verantwoorde keuzes te komen.

Image

Het besparen van energie is één van de stappen die genomen moet worden in de energietransitie. Om het besparen van energie in organisaties te versnellen, verplicht de overheid organisaties met een verbruik hoger dan 50.000 kWh elektriciteit of 25.000 m3 gas om energiebesparende maatregelen te nemen. Een aantal voorbeelden van waaraan organisaties mogelijk moeten voldoen zijn: de Informatieplicht, EED Energie-audit, EP-U energielabelplicht et cetera.

Energiebesparende onderzoeken

Vanbeek kan diverse energieonderzoeken voor jouw organisatie uitvoeren. Dit variëert van een eenvoudige energiescan tot een diepgaand onderzoek. Onze consultants zijn opgeleid om de technische energieonderzoeken op een betrouwbare en onafhankelijke wijze uit te voeren. De kwaliteit van het onderzoek staat bij ons altijd centraal. Voorbeelden van onderzoeken zijn de EED Energie-audit, Energielabel EP-U opnames en Duurzaamheidsscans. Vanbeek biedt ook de mogelijkheid om technische onderzoeken op maat uit te voeren. Meer weten over de mogelijkheden, neem vrijblijvend contact op met ons.

Meer informatie?

Ons team staat klaar om jouw organisatie te helpen in de energietransitie.

Neem contact op voor advies

Energietransitie voor jouw organisatie

Inspiratiemagazine voor organisaties die op zoek zijn naar een doelgerichte aanpak richting Net Zero.

Direct aanvragen
Image